Firma WW istnieje na rynku gazowym od 1993r. Wszystko rozpoczęło się jednak w roku 1992, kiedy to samodzielnie opracowałem instalację gazową do Stara 660 (sprowadzonego z wojska). Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że jest to wtrysk gazu. W latach 90-tych temat gazu w samochodach był bez wątpienia tematem tabu, więc nie pozostawało mi nic innego niż nauka na własnych błędach i na instalacjach holenderskich. Jako jedyna firma w regionie łódzkim oraz niewiele firm w Polsce naprawiam holenderskie instalacji gazowe, posiadam do nich także części zamienne, które przywożę z Holandii.

Oczywiście montujemy instalacje włoskie, polskie, holenderskie (Prins), BRC, KME, gaz w fazie lotnej oraz ciekłej firmy JTG, MTM na KEIHINACH– najlepszych wtryskiwaczach gazu na świecie.

Doba kryzysu, która dopadła również i rynek gazowy spowodowała, że Firma WW postanowiła rozszerzyć swoją działalność o sprowadzanie ciągników rolniczych marki ZETOR i ZTS oraz niektórych maszyn rolniczych. Fakt, iż wiele traktorów posiada łyse opony przyczynił się do handlu bieżnikowanymi oponami rolniczymi i przemysłowymi. Bieżnikowane opony, które oferuje Firma WW są nalewane na gorąco, posiadają zarysy bieżnika o szerszym protektorze (karbie), można je kupić w dobrej cenie, a co najważniejsze Firma WW udziela na nie gwarancji na 1 rok.

Przez 7-letnią sprzedaż nie zdarzyła się nawet jedna reklamacja

Firma WW posiada także zaciskarkę do węży hydraulicznych, dlatego bez problemu zaciskamy węże do 1 ¼ cala. Posiadamy calowe i metryczne nowe części oraz węże FIRMY MANULLI. Zaciskamy L I N K I S T A L O W E i pancerze.

Masz diesla?

Brakuje mu mocy? Może kopci?

Korzystając z wcześniejszych praktyk stworzyliśmy system podawania gazu do

diesla BSPG TD Bezpieczny system podawania gazu Turbo Diesel

Wyniki przekroczyły wszelkie oczekiwania

Zapraszamy do montażu

max + 50% gazu – 50% oleju napędowego

do 30% więcej mocy

DLACZEGO NIE- przecież wszystko pali się jako pary gazu (gaz)

W swojej ofercie posiadamy również gumowe dywaniki samochodowe

Z poważaniem

Mistrz

Mechaniki Pojazdowej

Wiesław Włazałek